Рада може створити ТСК із перевірки ДПЗКУ

Поділитися:

Парламентарі хочуть створити Тимчасову слідчу комісію, яка займатиметься розслідуванням оборудок у Державній зерновій продовольчій корпорації, повідомляє «Перший Діловий» телеканал.

Депутати вважають, що масштаби корупції, що процвітали за попереднього керівництва Корпорації, свідчать про наявність у нього надійного «політичного даху». Адже результатами дій екс-керівників ДПЗКУ стали борги у мільярд доларів перед Китаєм, які платитимуть звичайні українці зі своєї кишені.

До того ж чиновники Корпорації махлювали зі страхуванням майна та здійснювали свідомо збитковий експорт на фіктивні закордонні компанії. Також мали місце необґрунтовані угоди щодо надання консультаційних послуг на 15 мільйонів доларів та угоди з ПДВ.

Крім цього, нині відбувається затягування слідчого процесу у справах двох колишніх керівників компанії. Спочатку провадження займалася поліція, потім справи передали СБУ. І вже зараз її намагаються направити до Державного бюро розслідувань, де, ймовірно, її збираються поховати, паралельно використовуючи частини справи для політичного тиску та шантажу всіх, хто причетний до цих дій.

Нагадаємо, Кабмін створив робочу групу із реструктуризації кредиту ДПЗКУ.

Також ми повідомляли, що за боргами ДПЗКУ Україна вже виплатила 1,2 млрд доларів.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ