Порт «Чорноморськ» може стати банкрутом

Черноморск
Поділитися:

Банкрутство загрожує морському торговельному порту «Чорноморськ», що в Одеській області. Як повідомив тимчасовий керівник порту Олександр Попов, за останні півроку на 173,4 мільйона гривень впав фінансовий результат, на 53% зменшився валовий прибуток, на 67% впала прибутковість усіх підрозділів. За його словами, наразі всі підрозділи порту працюють у збиток, окрім поромної переправи.

На розрахункових рахунках і в касах підприємства обсяг коштів досяг історичного мінімуму – до 7,4 мільйона гривень. Мінус 42 мільйони гривень становить щомісячна різниця між доходами і витратами. Лише на зарплати щомісяця мають витрачати 28-32 мільйони гривень без податків. Цього місяця авансовий платіж змогли виплатити лише частині співробітників виробничих підрозділів. З листопада частину колективу невиробничих підрозділів планують перевести на триденний робочий тиждень.

Попри  все це, очільник підприємства запевняє, що зробить все, що від нього залежить, щоб не уникнути банкрутства. Він пояснює таку ситуацію тим, що цього року не було системного менеджменту та неналежного фінансового планування.

Як відомо, Олександр Попов очолював підприємство зосені 2019 року по листопад минулого року.

Нагадаємо, що Верховний суд відмовився закрити справу про банкрутство «Укренергозбуту».

Також ми писали, що банкрутство на сьогодні – єдиний шанс врятувати «АвтоКрАЗ» на думку експертів.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ