Полякам дозволили купити в Україні газовидобувну компанію

Поділитися:

Антимонопольний комітет України дозволив польській державній нафтогазовій компанії Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA (PGNiG) придбати контрольний пакет акцій підприємства “Карпатгазвидобування”, що належить українсько-американській компанії “Енергетичні ресурси України”.

Як інформує пресслужба АМКУ, надано дозвіл на купівлю частки у статутному капіталі компанії, що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління.

У грудні 2019 року PGNiG та “Енергетичні ресурси України” підписали угоду щодо співпраці у розвідці та видобуванні природного газу на заході України, поблизу польського кордону. Тоді у PGNiG заявляли про наявність відповідного досвіду та новітніх технологій для видобутку палива в регіоні.

Торік PGNiG реалізувала нашій країні 1 млрд 200 млн кубометрів газу та 210 млн кубів – у першому кварталі поточного року.

Нагадаємо, за підсумками січня-березня 2021 року рівень видобутку газу на території України впав на 3,3%, що в кількісному співвідношенні дорівнює 164,5 млн кубічних метрів газу. Про це свідчать дані “Оператора ГТС України”.

Також ми писали, що Україна спалила трохи більше ніж 13 млрд кубометрів «блакитного палива». Такий результат осінньо-зимового сезону 2020/2021 року. Він став рекордом за останні сім років.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...