Поліції підняли зарплату на період карантину

Поділитися:

У зв’язку з пандемією коронавірусу, українським патрульним додали грошову винагороду за службу в період карантину. За даними прес-служби патрульної поліції, надбавка склала 50% від зарплати. Загалом, тим, хто не користувався відпусткою або лікарняним під час карантину, заплатили близько 22 тисяч гривень.

Як повідомили в Національній поліції, кошти “за ризик” виділили не дарма – тестування на коронавірус показало, що 15% особового складу мають антитіла до вірусу. Це означає, що люди перехворіли безсимптомно, навіть не здогадуючись про це.

Відомо, що з Фонду боротьби з коронавірусом Міністерство внутрішніх справ отримало 2,7 млрд гривень. У МВС зазначають, що в заходах з протидії коронавірус було залучено 67,5 тисячі поліцейських.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві внутрішніх справ поскаржилися на брак співробітників. Найгірша ситуація спостерігається в Національній поліції. Там некомплект працівників підійшов до рівня 17%.

Основною причиною того, що українці не поспішають поповнити ряди поліцейських, є низька заробітна плата правоохоронців.

Нагадаємо, що в Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили, що ведуть спостереження за соціальними мережами групи далекобійників. Йдеться про канал, в який раніше вступив сам президент країни Володимир Зеленський і пригрозив порушникам наслідками за їх дії, передає прес-служба МВС.

Зокрема, представник міністерства підтвердив, що канал цілком може функціонувати. Він також окреслив, що в МВС ретельно стежать за тим, хто і як порушує правила дорожнього руху, вихваляючись своїми досягненнями в групі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...