Податківці накрили черговий конвертаційний центр

Поділитися:

Податкові оборудки на мільярд гривень. Конвертаційний центр викрили податківці, повідомляють журналісти телеканалу «Перший Діловий».

Ділки зареєстрували на підставні імена низку підприємств, зокрема, у Миколаївській, Львівській областях. Фіктивні фірми допомагали підприємцям ухилятися від сплати податків. Надавали послуги з формування незаконного податкового кредиту з ПДВ, та допомагали переводити в готівку кошти підприємств. Користувалися послугами цього ковертаційного центру здебільшого будівельні та сільсько-господарські підприємства.

За минулий рік було проконвертовано понад мільярд гривень. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад три з половиною мільйони гривень, печатки, які були задіяні у податкових оборудках і засоби зв’язку.

Нагадаємо, згідно з даними, опублікованими в Державній податковій службі, кількість гривневих мільйонерів збільшилася за рік на 6%. При цьому, дохід в понад 1 млрд грн задекларував тільки один громадянин України, який живе в столиці.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів в черговий раз підготував податкові зміни, згідно з якими восени можуть зрости тарифи ЖКГ, ціни на продукти, цигарки, пиво і нерухомість. Відомо, що Кабмін вже вніс зміни на розгляд Верховної Ради.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...