Перевірити субсидію тепер можна онлайн

Поділитися:

У неопалювальний період деякі одержувачі субсидії втратили своїх виплат. Проте в Мінсоцполітики стверджують, що мова не йде про скасування виплати.

Через те, що багатьом субсидіантам переоформили державну допомогу автоматично, вона продовжує діяти, але в літній період може бути просто “нульова”, заявляють фахівці.

Упевнитися в тому, що субсидію не зняли можна за допомогою державного порталу subsidii.ioc.gov.ua. Механіка сайту проста: досить вибрати область і місто проживання, ввести назву вулиці, номер будинку і квартири. У вікні ресурсу буде показаний номер субсидії, дата закінчення виплат і загальна сума нарахувань.

Нагадаємо, що за інформацією Міністерства соціальної політики України, в країні готується масштабна реформа, вже кілька законопроектів опубліковано на сайті відомства.

У планах у Мінсоцполітики створити Національну сервісну службу, з широким спектром повноважень і мережею відділень по всій країні. Ця служба буде верифікувати одержувачів субсидій, встановлювати факти «зайвих» виплат, виявляти незаконні одержувачів державної допомоги.

Раніше повідомлялося, що Уряд України роз’яснив населенню всі нюанси нарахування та перерахунку державної компенсації за плату за послуги житлово-комунального господарства (субсидій).

Якщо частину субсидії ви не використовуєте в найближчий сезон опалення, то ця невикористана частина буде перенесена на наступний сезон опалення.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...