Отто Ватерландер змінить Юрія Вітренка в «Нафтогазі»

Поділитися:

Стало відомо, хто в керівництві “НАК Нафтогаз України” прийме на себе зобов’язання діючого виконавчого директора компанії Юрія Вітренка. Його місце займе виконавчий директор по трансформації компанії Отто Ватерландер, повідомляє прес-служба відомства у відповідь на запит українських ЗМІ.

Відзначимо, що раніше Вітренко зробив скандальну заяву з приводу свого майбутнього звільнення з компанії. За його словами, на рішенні щодо його звільнення наполягав глава компанії Андрій Коболєв, який нібито побоювався за своє посадове крісло і таким чином “прибрав” конкурента.

Як в свою чергу прокоментували в самій компанії, рішення про звільнення Вітренко пояснюється бажанням підприємства оптимізувати власну внутрішню структуру.

Також в компанії зіслалися і на загальну політику компанії, яка під верховенством Вітренко перестала чинити опір інтересам Російської Федерації в питаннях газу.

“Трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів, вибудовує структуру, яка підвищить ефективність групи“, – йдеться в доповіді прес-служби.

Як повідомлялося раніше, російський монополіст на газовому ринку «Газпром» в січні-березні 2020 року зазнав збитків на суму в 306,231 мільярда рублів. У доларовому значенні сума дорівнює 4,14 мільярдів доларів.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу