Олігархи розраховують на українських заробітчан

Поділитися:

Європейські роботодавці активно повертають на свої підприємства і поля українських трудових мігрантів, які є досить дешевою робочою силою для бізнесменів. Про це свідчать дані ряду експертів, а також видання “Financial Time”.

Відзначається, що такий попит на українців йде в розріз з планами українських олігархів, які буквально організували війну за робочі руки з європейськими підприємцями.

На даний момент олігархат застосовує ціле розмаїття різних хитрощів заради того, щоб не пустить заробітчан працювати на іноземні чорноземи.

Важливо сказати, що в квітні місяці ряд європейських країн скасував частину своїх карантинних обмежень і навіть направив владі України офіційний запит з проханням про дозвіл на виїзд вітчизняних робітників.

Як свідчать дані “Financial Time”, найбільше в трудовій силі потребують країни Німеччини (300 тисяч робочих місць), Італії (250 тисяч), Франції (200 тисяч) і Великої Британії / Іспанії – по 80 тисяч.

Також одним з головних конкурентів на найм українців виступає країна-сусідка Польща. Як прокоментував ситуацію резидент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник, поки що не дивлячись на вакантну кількість робочих місць всередині Польщі, країна не здатна на рівні конкурувати з провідними країнами Європи, так як рівень оплати праці в цих країнах досить різний.

Як повідомлялося раніше, в Україні в рази подешевшали ставки по гривневих кредитах: в 2020 році рівень позицій впав до максимального мінімуму.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...