Одеський припортовий завод заявив про інформаційні атаки

Поділитися:

Одеський припортовий завод (велике держпідприємство в хімічному секторі України) закінчив два етапи конкурсу з відбору постачальника давальницької сировини. Зараз компанія приступає до третього етапу, де і буде визначено переможця. Однак на членів правління ОПЗ чиниться тиск з боку тих, хто зацікавлений в зміні результатів.

Напередодні компанія стверджувала, що ТОВ «Торговий Дім Сокар Україна» і приватна компанія “ОККО Контракт” не змогли брати участь у другому етапі конкурсу, так як вони не відправили документацію, яка вказує на те, що у них є досвід продажів мінеральних добрив.

Нагадаємо, що керівник Фонду держмайна Дмитро Сенниченко призначив себе головою наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод».

Ми також писали, що після жорсткої конкуренції Одеський припортовий завод знайшов постачальника газу. АгроГазТрейтінг, який активно розвивається на українському ринку енергоресурсів, направив 240 мільйонів кубометрів на ОПЗ. Природний газ буде оброблятися на платній основі і отримувати аміак і сечовину у вигляді готової продукції.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...