НБУ позбавив ліцензій ще шість фінустанов

Поділитися:

В Україні з ринку небанківських фінансових компаній вибули ще шість учасників, відповідно до рішення Національного банку.

Йдеться про п’ять фінансових компаній (ТОВ «ФК» Віртуоз», ТОВ «Бурлінк ЛТД», ТОВ «ФК Фін-Інвест», ТОВ «ФК» Інтернал Фінанс», ТОВ «ФК» Секвенція») та один ломбард (ПТ «Ломбард» «Ізілон» ТОВ «Ізілон»).

2 липня регулятор призупинив їм дію ліцензій через неподання звітності за перший квартал поточного року. Від них чекали звітності за вказаний період, звіт, де вказувалося б про усунення порушення, завірені документи, де підтверджувалося б усунення порушення. Однак, вони так цього і не зробили.

Відтак, з 28 серпня ці установи втратили право здійснювати діяльність із надання фінансових послуг, що вимагає відповідної ліцензії, проте не припиняє обов’язки фінустанов виконувати свої зобов’язання за договорами з клієнтами щодо вказаних у рішеннях регулятора видів фінпослуг.

Нагадаємо, що 9 серпня Національний банк виключив з Державного реєстру фінансових установ ще три фінкомпанії. Йдеться про ПАТ «‎СК «‎Кий Авіа Гарант»‎, кредитну спілку «Шанс-плюс» та кредитний союз «Полісся-кредит». Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Раніше ми повідомляли, що з ринку небанківських фінкомпаній вибуло 32 учасники.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
6 Грудня 2021 року - 22:59
За весь період на рахунку дитини може накопичитися – 10-12...
6 Грудня 2021 року - 22:26
Суворі карантинні заходи діятимуть до 11 грудня
6 Грудня 2021 року - 19:54
Через поширення штаму коронавірусу «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує...
6 Грудня 2021 року - 19:16
Резонансна справа, в якій фігурує брат скандального глави Окружного суду...