Названі терміни закінчення реформи вугільної промисловості

Поділитися:

Реформа вугільної промисловості завершиться до 2030 року. Як розповіли у Міністерстві енергетики, протягом цього часу із 33-х державних вугільних шахт – частину передадуть компанії «Центренерго» і з ним приватизують. Йдеться про п’ять-шість шахт. Решту шахт також приватизують.

За інформацією відомства, для тих шахт, де ще кілька десятиліть можна видобувати вугілля – пошукають інвесторів. Непривабливі шахти для інвестицій передадуть Кабінету міністрів. Їх згодом ліквідують.

Також у Міністерстві розраховують на допомогу Німеччини у здійсненні справедливої ​​трансформації вугільної галузі. З нею торік підписали договір щодо енергетичного партнерства. Планують впровадити пілотні проекти з трансформації у регіонах, де сконцентровано більшість держшахт – у Волинській та Львівській областях, а також на Луганщині та Донеччині.

Раніше повідомлялося, що Фонд держмайна готує на продаж 23 об’єкти. Об’єкти, які підпадатимуть під Велику приватизацію, повинні мати балансову вартість вищу за 250 млн грн. Зокрема, буде продана «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», Вугільна компанія «Краснолиманська». Держбюджет-2021 передбачає, що дохід від приватизації хочуть отримати у 12 млрд грн.

Також ми писали, що 30 червня 2022 року припинить своє існування вугільна шахта, яка знаходиться в селі Селець на Львівщині.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ