«Нафтогаз» запропонував газзбутам купувати газ для перепродажу

Поділитися:

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» запропонувала 30-ти збутовим підприємствам купувати природний газ для перепродажу. Було надіслано комерційні пропозиції стосовно річного контракту на постачання “блакитного палива” із фіксованою вартістю.

Відомо, що у договорі прописано річний мінімальний і максимальний об’єм газу. Газопостачальні компанії повинні придбати щонайменше половину від максимального річного замовлення. До 28 квітня дано час для обговорення умов договору та надання перших заявок щодо обсягів вже на травень поточного року. Вказано, що контракт міститиме стандартні вимоги для всіх газопостачальників побутовим споживачам з фіксованою річною вартістю.

Зокрема, покупець може сплатити за газ умовах передплати. За постоплатою (упродовж 45 діб з місяця постачання) газзбути повинні надати банківську гарантію щодо періоду закупівлі з жовтня до березеня. З квітня до вересня будо достатньо гарантії й материнської компанії. Вартість газу залежатиме від термінів звернення з приводу підписання відповідного договору.

У компанії зауважують, що “Нафтогаз” прагне до розвитку газового ринку і хоче підтримувати газопостачальників зі збуту газу за фіксованою річною вартістю.

Раніше повідомлялося, що Нацкомісія з держрегулювання у сферах енергетики та комунпослуг запровадила дію річних тарифів на природний газ населенню з 1 травня.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, незаконно виписала собі премії на два з половиною мільйони гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Вересня 2021 року - 21:58
Оскільки електричні моделі не є транспортними засобами - їх використовуватимуть...
25 Вересня 2021 року - 21:05
Справу досі не передано до суду через затягування процесу одним...
25 Вересня 2021 року - 20:15
Також можна буде оформити субсидії і соцдопомогу для малозабезпечених.
25 Вересня 2021 року - 18:01
Держстат підрахував, на скільки впало споживання основних видів харчових продуктів.