«Нафтогаз» розповів про співпрацю з «Газпромом»

Поділитися:

У правлінні “Нафтогазу” заявили, що шанси на завершення будівництва російського “Північного потоку-2” таять на очах, чому сприяють нові санкції США.

Так, добудова Північного потоку-2 знаходиться під загрозою не тільки через наявність жорстких обмежень, але і через кон’юнктуру європейського ринку. Крім цього, пандемія коронавірусу COVID-19 змінила ключові речі, а головне, що варто враховувати – ніхто не розраховував на таке різке падіння економіки і споживання газу.

Відомо, що всі розраховували на зрив “Газпромом” договору про транзит газу, проте компанія виконує його в повному обсязі, “платить навіть за ті обсяги газу, які не вибирає”.

Нагадаємо, що партнери російського «Газпрому», англо-голландська компанія Shell і Wintershall Dea, оскаржили штраф в $ 7,6 млрд польського антимонопольного регулятора UOKiK у справі газопроводу «Північний потік-2».

Відомо, що Shell розглянула рішення польського регулятора і категорично з ним не згодна.

Раніше повідомлялося, що в НАК «Нафтогаз» України висунули ідею випустити нові облігації і коштом цього викупити старі свої єврооблігації, які раніше були виставлені на продаж з погашенням до 2022 року. Йдеться про суму в 335 млн доларів, як повідомляє прес-служба компанії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
24 Листопада 2020 року - 22:30
Роздрібні оператори 24 листопада знизили вартість автогазу на 5-10 коп/л
24 Листопада 2020 року - 22:26
Два тижні повних обмежень до Нового року і відмова від...
24 Листопада 2020 року - 21:29
Тільки протягом листопада біткоїн подорожчав майже на 40%
24 Листопада 2020 року - 20:57
Тільки 10% громадян, які виїхали за час збройного конфлікту на...