«Нафтогаз» не надав фінплан на 2021 рік

Поділитися:

У Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» відмовилися оприлюднити фінансовий план на поточний рік. З таким проханням до неї звернулися ЗМІ. У відповіді на запит медіа у компанії наголосили, що не можуть це зробити, оскільки відповідні документи призначені виключно для внутрішнього користування.

У «Нафтогазі» послалися на закон «Про доступ до публічної інформації», частину 2 статті 13. Мовляв, відповідно до прописаних норм закону, оприлюдненню інформація підлягає, якщо компанія володіє відомостями щодо стану навколишнього середовища; даними про якість продуктів харчування та побутових предметів; інформацією про аварії, надзвичайні події, природні явища, що становлять небезпеку для громадян; відомостями, що становлять суспільний інтерес.

Відтак, додали у компанії, документ про фінплан не підпадає під пункти вищевказаної статті.

Раніше ми повідомляли, що у 2020 році ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» збільшила збиток в 6 разів до 115,2 млн гривень в порівнянні з 2019 роком. Така фінансова звітність була опублікована на Порталі відкритих даних.

Також ми писали, що НАК «Нафтогаз» отримала відразу чотири спецдозволу на користування надрами. Йдеться про родовище під назвою «Дельфін», яке розташоване на шельфі Чорного моря, і на дозвіл розробки надр і користування ними.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...