НАБУ оскаржить закриття справи “Роттердам +”

Поділитися:

Національне антикорупційне бюро має намір оскаржити чергове закриття справи Роттердам +. Бо вважає, що таке рішення – не об’єктивним. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що приймали це рішення в неробочий час і без консультацій з детективами. Крім того, матеріали справи – а це понад 100 томів письмового тексту і 350 гігабайт відеозаписів допитів – досі детально не вивчені.

Слід зазначити, що напередодні новий старший прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Денис Демків – закрив справу “Роттердам +”. Причому – вже вчетверте. Прийняв це рішення самостійно. І відмовив у заслуховуванні справи в присутності інших прокурорів групи – які не погоджувалися з закриттям справи.

Нагадаємо, що в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі розповіли, що справу «Роттердам +» закрили в четвертий раз в зв’язку з відсутністю доказів збитків від такої формули, а також із закінченням максимально допустимого терміну досудового розслідування.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді прийняли законопроект, який мав на меті внести зміни відразу до кількох законів. Йдеться про те, що потрібно було привести статус НАБУ (Національного антикорупційного бюро) у відповідність до вимог Конституції України. За прийняття законопроекту під номером 5459-1 проголосували 288 нардепів. Такі дані наводять в прес-службі парламенту України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ