Наближаємося до НС? В Україні вже 10 енергоблоків не працює

Поділитися:

На сьогодні в українській об’єднаній енергосистемі на аварійному ремонті – 10 енергоблоків теплових електростанцій, констатують у парламентському комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

За словами очільника Комітету Андрія Геруса, йдеться про 8 блоків на електростанціях енергохолдингу ДТЕК та по одному блоку – на “Донбасенерго” та “Київтеплоенерго”. Зранку 8 лютого на аварійному ремонті – два енергоблоки (№9 Бурштинська ТЕС ДТЕК, а також блок №4 Київської ТЕЦ-5). Водночас, відновив роботу блок Вуглегірськоі ТЕС “Центренерго”.

Герус запевняє, що попри ситуацію, “Укренерго” забезпечує безперебійну подачу електроенергії. Систему вдається збалансувати завдяки газовим блокам “Центренерго”, додаткового виробітку “Укргідроенерго”, а також імпорту (з Білорусі імпортували – 560 МВт, Словаччини – 276, з Угорщини – 30 МВт)

Раніше ми повідомляли, що в Україні через аварійні зупинки ТЕС підвищилася вартість електрики.

Також ми писали, за словами глави комітету з питань енергетики та ЖКП Андрія Геруса, зупинки енергоблоків суттєво впливають на роботу української енергосистеми.

Читайте також
22 Травня 2024 року - 10:41
У Комітеті з питань економічного розвитку під керівництвом Голови Комітету...
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила