На відновлення Донбасу знадобиться 21 млрд доларів

Поділитися:

Речник української делегації у Тристоронній контактній групі Арестович назвав кількість грошей, яких на його думку потрібно вистачити для відновлення Донбасу після війни з росіянами та окупантами. Йдеться про суму від 15 до 21 млрд доларів.

Також на думку речника нашої делегації, зараз є країни, які готові допомагати інвестиціями у цей регіон, сам тому є програма пріоритетного розвитку. Відомо, що першими у черзі дій стоять розмінування та екологічна безпека.

Але найпершою умовою для того, аби розпочати відновлення, є демілітарізація Донбасу.

Раніше повідомлялося про те, що власникам зруйнованих будинків на Донбасі виплатять компенсацію. У Донецькій обласній державній адміністрації перші дев’ять власників будинків, зруйнованих через військові дії, днями отримають компенсацію за втрачене житло.

Також ми писали й про те, що Європейський банк візьме участь у відновленні Донбасу. Кошти спрямують на розвиток інфраструктури та благоустрою на сході України. Зокрема, побудують та модернізують медичні центри, державні дороги та мости. Програма відновлення працюватиме з підконтрольними територіями у Донецькій та Луганській, а також у сусідніх областях – аби підтримати їх через наплив внутрішньо переміщених осіб.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
25 Листопада 2020 року - 10:10
Відповідний проект був створений за участю Державної прикордонної служби України
25 Листопада 2020 року - 10:02
Такому рішенню передувало дослідження з приводу проблем з подушками безпеки...
25 Листопада 2020 року - 9:51
Середня вартість одного тесту в Чехії - 200 крон
25 Листопада 2020 року - 9:33
Такі дії стали результатом порушення закону про нерозповсюдження зброї відносно...