На українських дорогах тестують систему «зважування в русі»

Поділитися:

Прес-служба Автодору оголосила про сертифікацію нової системи зважування в русі WiM. На даний момент сертифіковано вже три майданчики.

Зважування в русі (Weigh-in-Motion, WiM) – це комплексна система по збору інформації про транспортні засоби, які рухаються по автомобільним дорогам. Весь моніторинг відбувається в режимі реального часу за допомогою обладнання, вмонтованого в верхній шар дорожнього покриття.

За словами представників Автодору, кожен автомобіль проїжджає через зважувальне пристрій три рази: порожнім, із загальним перевантаженням і перевантаженням окремої осі. Також вимірюється швидкість проїзду: від 15 до 100 км / ч.

Для точності вимірювань водій знаходиться в автомобілі на всіх етапах, він навіть регулярно наповнює паливний бак до максимуму.

Під час випробувань, кожна машина проїжджає не менше 90 разів. З огляду на умови на дорогах, тестування одного майданчика – не швидкий процес, він триває від 3 до 5 робочих днів”, – пояснили в Укравтодорі.

Нагадаємо, що в квітні в Україні була створена компанія «Автодор Консалтинг». Вона буде «консультувати» дорожників за 3% від суми підписаних договорів.

Її створили радник голови компанії Укравтодор Вадим Олійник і тоді ще керівник сектора інфраструктури Офісу ефективного регулювання Владислав Притоманова.

Раніше повідомлялося, що з 23 травня в Україні почали діяти нові правки до Податкового кодексу. В результаті для громадян змінилася частина податків – такі вимоги Міжнародного валютного фонду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Жовтня 2021 року - 22:54
Варто відзначити, що раніше НАУ неодноразово звертала увагу Міненерго на...
газ
15 Жовтня 2021 року - 22:29
Всього ліцензії на видобуток отримали понад 210 компаній
15 Жовтня 2021 року - 22:03
Данилов зробив акцент на тому, що це не перша відмова...
15 Жовтня 2021 року - 20:59
Важливим є те, що всі санкції обов'язково проходять розгляд всіх...