На світовому ринку з’явився новий автомобільний гігант

Поділитися:

На світовій мапі з‘явився новий автомобільний гігант. Італо-американська компанія «Фіат-Крайслер» і французький концерн «Пі-Ес-Ей Груп» («Пежо») закрили угоду зі злиття.

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

В результаті договору з’явиться новий холдинг – «Стеллантіс», який вже днями почне торгувати акціями в Парижі, Мілані та Нью-Йорку. За обсягами продажів, підрахували у виданні «Зе-Волл-Стріт-Джорнал», – третій у світі. На момент закриття торгів загальна капіталізація разом узятих компаній становила понад 51 мільярд доларів.

Про злиття «Фіат-Крайслер» і «Пежо» домовились наприкінці грудня. Об’єднану компанію очолив Карлос Таварес – у минулому генеральний директор «Пі-Ес-Ей-Груп». Нині, зазначають аналітики видання, його завдання – інтегрувати виробництво двох компаній. А це понад півсотні заводів по всьому світу.

Також «Стеллантіс» покликаний укріпити позиції в Китаї, де частка обох компаній становила торік менше відсотка. Щоб не пасти задніх, інвестуватимуть і в електромобілі. Заощаджені від злиття кошти – а це близько 6 мільярдів доларів на рік – пускатимуть на розробку чистих технологій.

Нагадаємо, Україна на третину скоротила виробництво автомобілів.

Також раніше ми написали про те, що у Міністерстві внутрішніх справ України розповіли про можливість подати документи для отримання номерних знаків онлайн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн