На ринок землі вийдуть страхові компанії і пенсійні фонди

Поділитися:

Незабаром на український ринок землі вийдуть страхові компанії і пенсійні фонди, які стануть учасниками формування нової моделі по впровадженню соціального пакету державних гарантій. Про це повідомляє член Національного комітету фінансових послуг Олександр Залєтов для «Інтерфакс-Україна».

За словами фахівця, допуск недержавних пенсійних фондів і компаній зі страхування життя може стати ефективною реформою в рамках зміни моделі існування ринку землі на території України.

Як вказує чиновник, це стане можливим виходом з ситуації, коли українські аграрії відчувають себе незахищеними, а національні інтереси в земельних рішеннях знаходяться в нестабільній ситуації.

Також розглядається організація компанії по залученню ряду інвесторів, які будуть мати пряме відношення до недержавних пенсійних фондів та компаній з питань страхування життя.

Повідомляється, що майбутній обсяг фінансування повинен охоплювати не менше 30-40% від сукупного розміру вартості землі на ринку.

Передбачається, що для ліквідації можливих зловживань з боку фінансових установ, влада обмежить розміри актівізаціонних можливостей, а також ухвалить низку певних стандартів для реалізації реформи.

Як повідомлялося раніше, за перші сто днів реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» в Україні дев’ять банків видали 462 кредиту. Загальна суму виданих кредитів склала 283,5 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом