На Банковій вважають, що деолігархізація збільшить ВВП

Поділитися:

Економіка України стане рости в зв’язку з деолігархізацією, а без олігархів країна стане жити краще як мінімум в два рази. Таку думку висловив радник президента, економіст Олег Устенко.

«Краще тому, що дуже« обмежена група зацікавлених осіб »ніколи не створювала можливості для розвитку реальної ринкової конкуренції. І не просто не створювала, а не давала можливості створювати. Краще тому, що тільки «великий гравець», зрощений з владою, мав реальну можливість «захистити» свою власність і «вирішити» всі питання в судах, а малому або середньому підприємцю треба було «вилізти зі шкіри геть» для того, щоб на нього звернули увагу », – говорить експерт.

При цьому за словами Устенка, деолігархізація прибере можливість приймати державні рішення на користь великого бізнесу коштом всіх інших, а також позбавить від «договорняків», які не дають створити нормальний бізнес-клімат в Україні.

Радник президента також вважає, що деолігархізація поверне ВВП України не просто на рівень довоєнного 2014 року в 180 млрд доларів, як це очікується в поточному році, а дасть економіці країни додаткові 400 млрд доларів.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому заявив, що питання про статус олігархів в Україні першим винесуть на всеукраїнський референдум. Відомо, що на цьому тижні президент Володимир Зеленський вніс законопроект про деолігархізацію в парламент.

Раніше повідомлялося, що останнім часом дуже активно обговорюється законопроект про статус олігархів. Зокрема розробку законопроекту прокоментував глава Офісу президента Андрій Ярмак.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Вересня 2021 року - 22:29
У Міністерстві розвитку громад і територій планують зупинити трудову міграцію.
28 Вересня 2021 року - 22:11
Про це повідомив римсько-католицький архієпископ Львова
28 Вересня 2021 року - 21:43
Станом на вересень субсидії призначено майже 2,5 млн домогосподарств, з...
28 Вересня 2021 року - 21:30
Найвищий рівень зарплатні зафіксовано у сфері - «Інформація та телекомунікації».