МВФ підтримав накопичувальну систему пенсій

Поділитися:

Міжнародний валютний фонд (МВФ) висловив підтримку накопичувальній системі пенсій, яку збирається впровадити в рамках другого етапу пенсійної реформи український уряд. Про це повідомляє пенсійний експерта місії Шаба Фехера.

Відзначимо, що напередодні Міністерство соціальної політики на чолі з міністром Мариною Лазебною провело перемовини з представниками організації для того, щоб обговорити подробиці нової реформи на полях України.

Як прокоментував експерт місії, чутки про те, що в МВФ не підтримують введення накопичувальної пенсії – брехня.

За словами чиновника, організація готова підтримати в цьому питанні Україну, проте країна повинна створити попередні умови для стабільної роботи реформи, щоб остання стала більш ефективною і своєчасною.

Накопичувальна система хороша тим, що поки людина працює, вона накопичує гроші, а коли виходить на почесний відпочинок, використовує їх. Якщо людина не дожила до пенсійного віку, її коштами зможуть скористатися спадкоємці.

Щорічна індексація пенсій відбувається з 1 березня, а нова пенсійна система повинна увійти до повноважень з 1 жовтня. З початку 2021 роки українці будуть робити внески до Пенсійного фонду, які потім можна буде передавати у спадок.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Липня 2021 року - 14:17
Такі прогнози пов'язані з опитуванням, проведеним нацрегулятором
27 Липня 2021 року - 13:54
Відомо, що державний бюджет щороку недоотримує до 300 мільярдів гривень
27 Липня 2021 року - 13:41
Щоб газ не відключили, потрібно буде встановити лічильник
27 Липня 2021 року - 13:18
Про плани на майбутнє співробітництво президент Джо Байден