МВФ не погодив зниження цін на газ в Україні

Поділитися:

Міжнародний валютний фонд не згоден з планами України щодо зниження вартості тарифів. Про це повідомляє джерело в Міністерстві фінансів України для ЗМІ.

Відомо, що своє негативне ставлення до даної ситуації представники МВФ висловили на останніх спільних консультаціях з фахівцями України.

Раніше в одному з пунктів загального меморандуму сторони домовилися, що Україна ініціює введення нового ринку газу і підвищить тариф на “блакитне паливо” з 3 до 9 гривень за кубічний метр.

“Станом на цю хвилину, нічого вони нам не “схвалили”. На сьогодні ми не маємо “зеленого світла”, щоб піти на зниження тарифу для населення”, – говорить джерело в Мінфіні.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд опублікував повну версію Листа про наміри та Меморандуму про економічну та фінансову політику в рамках програми «Stand-by», частиною якої з недавніх пір стала Україна.

У положеннях підтверджується, що країна отримає від МВФ кредит розміром в 5 млрд доларів з 18-місячним терміном виплати. Документ був укладений між МВФ, українським Кабінетом міністрів і Національним банкам України на найближчі 2020-2021 роки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 18:52
Виглядає так, що профспілка була створена для дестабілізації роботи банку....
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року