Мінцифри запустило платформу-реєстр IТ-компаній

Поділитися:

Мінцифри (Міністерство цифрової трансформації України) відкрило спеціальний сайт для пошуку будь-якої бізнесової інформації про IT-компанії, IT-фахівців, інвесторів і всю відповідну технологічну екосистему в країні. Платформа вийшла під назвою 360 Tech Ecosystem Overview. Про це повідомили в Мінцифри.

У міністерстві пояснили необхідність створення такого порталу. В Україні налічується від 3-х до 5 тисяч компаній з цифрових технологій. Однак немає точної статистики та єдиної бази, яка містила б відомості про всю систему IT-галузі.

Зібрана на порталі база містить дані про поточний розвиток цифрових технологій, інформацію про засновників та осіб на керівних посадах, класифікацію компаній за різними категоріями. У базі платформи можна знайти відомості про інвестиції і фінансування, злиття та поглинання, новини компаній і тенденції в галузі.

Нагадаємо, тільки через те, що в Україні занадто мало висококваліфікованих фахівців з цифрових комунікацій, бюджет країни минулого жовтня не дорахувався 12 мільйонів доларів від експорту.

Також раніше ми писали про те, що українські IT-шники на карантині втратили 200 млн доларів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...