Мінцифри анонсує призначення субсидій через «Дію»

Поділитися:

Кабінет міністрів України має намір створити можливість українцям отримувати інформацію про призначення субсидій через додаток «Дія». Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні в середу, 22 вересня.

Зокрема, нардепи прийняли постанову про розширення пілотного проекту по впровадженню Єдиної інформаційної системи соціальної сфери в окремих областях. Це дозволить українцям через електронний додаток оформити для себе субсидії, соціальну допомогу, а також подавати заявки на призначення пенсій.

Повідомляється, що така можливість з’явитися вже до кінця 2021 року. Спочатку проект запрацює в двох областях України.

“Тепер, щоб отримати житлові субсидії, не потрібно буде збирати купу документів і ходити в різні установи. Досить заповнити заявку на порталі« Дія ». Це значно спростить життя українським сім’ям», – наголошується в повідомленні Мінцифри.

Раніше в Кабінеті міністрів нагадали про те, що в цьому році на субсидії було виділено майже 36 млн гривень, однак в цей час використано вже 33 млрд.

Тому грошей до кінця року не вистачить. Про це повідомив прем’єр-міністр України, а на додаток сказав, що уряд буде звертатися до ВРУ з приводу виділення додаткових грошей.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ