Мінагрополітики отримає майже 7 млрд гривень

Поділитися:

6 мільярдів 800 мільйонів гривень виділять на Міністерство аграрної політики України. Зміни до держбюджету підписав Президент України, як повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

В грудні минулого року парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідно, зменшуються видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів – на 434 млн грн.

Від Мінекономіки до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн грн.

Раніше в пресслужбі Міністерства аграрної політики й продовольства повідомили про спільну з Госгеокадастром презентації пілотного проекту Національної інфраструктури геопросторових даних.

Відомо, що всі дані, що відображені в системі, були не зібрані фізично, а інтегровані за допомогою сервісів в режимі онлайн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...