Майже на 13% – в Україні за рік подорожчав хліб

Поділитися:

Українські економісти повідомляють, що за рік в Україні хліб подорожчав на 12,5%.

«Незалежно від ситуації на світовому ринку з ціною пшениці хліб в Україні дорожчає щомісяця на 1-1,5%. І якщо на даний момент в Україні загальна інфляція 7,5%, то за рік хліб в Україні подорожчав на 12,5% », – кажуть експерти.

Відомо, що поки на світовому ринку зростає ціна пшениці, варто очікувати і подорожчання хліба в Україні. Така ситуація з ціною залишиться стабільною до кінця червня поточного року.

«На світовому ринку ціни на пшеницю зростають, але вони будуть рости приблизно до червня 2021 року. У червні, за прогнозами, зміняться прогнози на урожай, який збирають в Європі. І якщо там буде урожай пшениці хороший, то зерно почнуть швидко продавати за зниженою ціною. Якщо на європейському континенті урожай чекатимуть поганий, то ціна пшениці буде триматися, щоб пізніше продати за гарною ціною », – заявляють фахівці.

Нагадаємо, що в Україні спостерігається підвищення цін на ряд продуктових товарів. Такі негативні тенденції прокоментував глава українського уряду. У березні чиновник говорив, що зараз уряд веде переговори з великими продуктовими мережами, щоб останні не підвищували ціни ще більше перед Великоднем.

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна України анонсував проведення аукціону з приватизації єдиного майнового комплексу ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів», що знаходиться в Хмельницькій області. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...