Кожна десята компанія Польщі розглядає українця, як потенційного працівника

Поділитися:

У Польщі продовжує фіксуватися небувалий попит на українських трудових мігрантів: кожна десята компанія Польщі розглядає українця, як потенційного працівника. Про це свідчать дані дослідження компанії “Personnel Service”, передає “Польське радіо”.

За даними опитування, незважаючи на те, що поступово трудовий ринок Польщі став заповнюватися поляками, мігранти як і раніше є головною трудової силою для ряду бізнесу та польських компаній.

Так, за підсумками 2020 року чисельність українців на посадах у великих компаніях становила 35% від загальної кількості штату. У середніх цей відсоток доходив до 12%, а в малих підприємствах до 10%.

Вказується, що майже 89% роботодавців не мають негативних забобонів щодо українців і досить нейтрально ставляться до них, як до співробітників. При цьому, відсоток тих начальників, які не хотіли б бачити в своєму штаті українців складає всього лише 2%.

Ще близько 72% і зовсім не розрізняють українських і польських працівників, і так само оцінюють здібності, як перше, так і друге. Цікаво, що інша частина роботодавців відзначає наявність в українських співгромадян високий рівень працездатності, за який вони часто і настільки цінні на ринку праці.

Разом з тим, в найближчий період часу робота на території Польщі буде складнішою, ніж було раніше, так як компанії стали більше брати на роботу поляків через власну стабілізації економіки.

Як повідомлялося раніше, українські заробітчани вважали за краще перечекати карантин на території країни-сусідки Польщі та масово виїхали за межі України при першій же можливості.

Так, на поточний момент кожен п’ятий, який прибув з-за карантину в Україні, трудовий мігрант, повернувся назад.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
17 Вересня 2021 року - 21:43
Проект по біометану на увазі інвестиції, і це добре для...
17 Вересня 2021 року - 21:22
При цьому президент VR Capital Group Ltd Річард Дейтц заявив,...
17 Вересня 2021 року - 20:49
Йдеться про період з січня по кінець серпня поточного року
17 Вересня 2021 року - 20:22
Таке збільшення виробничих площ дозволить виробляти на 25% більше продукції