Коломойський заблокував у суді повернення АЗС «Приватбанку»

Поділитися:

“ПриватБанку” заборонили повернення 247 автозаправних станцій, які у 2016 році фінустанова передала у лізинг 15 компаніям, пов’язаних із групою “Приват”. Згідно з рішенням Господарського суду Києва, заборонено обмежувати у користуванні цими заправками їхніх компаній-орендарів.

Проти “ПриватБанку” та 15 лізингоодержувачів позивалися 38 компаній-орендарів, які пов’язані з колишніми власниками банку. Позов мотивували тим, що “ПриватБанк” не зважає на інтереси орендарів, намагаючись повернути АЗС.

Позивачі також вимагали заборонити “Приватбанку” звертатися до нотаріусів, щоб отримати виконавчі написи, до приватних або державних виконавців. Написи нотаріусів дають можливість фінустанові повернути майно із лізингу. Суд відхилив їхню вимогу.

У 2016-му 15 фірм з групи “Приват” бізнесмена Ігоря Коломойського уклали низку договорів з “ПриватБанком” щодо фінансового лізингу на 247 АЗС у 20 українських областях. Їх передали 38 фірмам-орендарям. Борг 14 з 15 власників АЗС за лізинговими умовами перевищує 2 мільярди гривень.

“Приватбанк” у березні минулого року прагнув розірвати відповідні договори лізингу. Та суд заборонив йому повертати АЗС.

Нагадаємо, у січні цього року Верховний Суд скасував судове рішення, яке забороняло “Приватбанку” вживати будь-які дії щодо повернення цих АЗС.

Раніше ми повідомляли, що державний “Приватбанк” за підсумками 2020 року скоротив чистий прибуток до 25 мільярдів гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Березня 2021 року - 21:30
Марсоходу доведеться проїхати 15 км за один марсіанський рік
7 Березня 2021 року - 16:26
Розмір пенсії визначається в поточних цінах виходячи з припущення, що...
7 Березня 2021 року - 15:27
Тепер поняття «стримуюча система» визначено чіткіше
7 Березня 2021 року - 14:28
Роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році