«Київтеплоенерго» подало до суду на «Укргазвидобування»

Поділитися:

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» через суд вимагає від держкомпанії«Укргазвидобування» укладення прямого договору купівлі-продажу природного газу українського видобутку, інформує Київська мерія.

Вони мотивують це тим, що це дозволить зменшити вартість опалення та гарячого водопостачання у період майбутнього опалювального сезону, а також бажанням купувати природний газ без посередників. І нагадують, що тарифи на тепло в Україні можуть збільшитися на 15-65%, у Києві – на 38%. А договір, укладений напряму, дозволив би уникнути підвищення.

У «Київтеплоенерго» розповіли, що у травні цього року звертались до «Укргазвидобування» з відповідного пропозицією, щоб уникнути збільшення тарифів, проте отримали офіційну відмову. Натомість переадресувала «Київтеплоенерго» до газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» як посередника з купівлі-продажу «блакитного палива».

Раніше ми писали, що в«Укренерго» повідомили, що Верховний Суд України підтвердив рішення судів, які визнали претензії найбільшого столичного теплопостачальника «Київтелплоенерго» необґрунтованими.

Нагадаємо, у комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» розповіли, що столичним споживачам доведеться платити спеціальні фінансові штрафи за невчасну сплату за комунальні послуги у відповідності із Цивільним кодексом. Абонентам «Київтеплоенерго» вже надсилають платіжки, де, окрім сум за опалення та гарячу воду, зазначено пеню за борг.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо