Кабмін розраховує на зростання промвиробництва

Поділитися:

Уряд упевнений у збільшенні виробництва всіма галузями промисловості поточного року. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зробив запис у соціальній мережі.

За словами глави Кабінету міністрів, за програмою допомоги бізнесу з дешевих позик «5-7-9» таких кредитів видано підприємцям на 18,5 млрд грн. По всій Україні дешеві позики узяли 8 тисяч бізнесменів. А значить вони мають змогу наростити виробництво промислової продукції.

Окрім того, зазначив Денис Шмигаль, одним з основних рушіїв зростання економіки став споживчий попит. Минулого року торгівля товарами у роздріб зросла у порівнянні з позаминулим роком на 8,4%. На думку прем‘єра, зростанню споживчого попиту сприятиме підвищення середньої заробітної платні до 13,6 тис. грн на місяць та підвищення мінімального заробітку до 6 тис.грн. Отже, споживчий попит, який активізується на цьому фоні, призведе до зростання промислового виробництва.

Шмигаль також звернувся до конкретних показників виробництва у промисловості. В останній місяць 2020 року промислове виробництво збільшилося на 4,8%, якщо порівнювати з груднем 2019 року. То ж українська економіка має стійкий тренд до зростання.

Нагадаємо, минулого року обсяг продукції, виробленої всіма галузями української промисловості, впав до рекордного рівня за останні 5 років. Про це повідомила дані Державна служба статистики України.

Також раніше ми написали про те, що за жовтень минулого року загальне промислове виробництво в нашій країні зменшилося на 5 відсотків у порівнянні з жовтнем 2019 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн