Кабмін не знає, що робити з недобудовами ЄВРО 2012

Поділитися:

У Кабінеті міністрів України готують пропозиції стосовно погашення боргів і дофінансування програм з будівництва об’єктів спортивної інфраструктури, які готували до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

В уряді уточнили, що вже напрацьован певний алгоритм виходу з ситуації. Призначені відповідальні особи по всіх об’єктах. Уже зараз почалася підготовка пропозицій, які потім будуть розглядати чиновники.

При цьому в уряді уточнили, що зараз необхідно провести наступні перевірки: інженерно-технічні, будівельні, технологічні, цінові, юридичні та фінансові. Результати аудиту передадуть до Державного агентства інфраструктурних проектів, щоб спрогнозувати подальший обсяг фінансування.

Нещодавно ми писали, що в травні 2020 року скоригований показник по будівельної продукції склав 108,3 відсотка в порівнянні з попереднім місяцем. Той же показник, скоригований на вплив календарних днів, склав 95 відсотків.

Також повідомлялося, що Кабінет міністрів розгляне постанову про запровадження електронної системи в будівельній галузі і внесе зміни до Порядку введення в експлуатацію будівельних проектів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 13:00
Кияни накопичили борг за спожите тепло та гарячу воду в...
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...