Кабмін буде розраховувати прожитковий мінімум за новою схемою

Поділитися:

В українському уряді анонсували зміни відносно розрахунку нового прожиткового мінімуму для українців. Про це повідомляє прем’єр-міністр України на своїй сторінці в Facebook.

За даними чиновника, на цьому тижні Кабінет міністрів України прийме підсумковий пакет заходів, який раніше представило Міністерство соціальної політики держави щодо розрахунку нового прожиткового мінімуму для українців.

Зокрема, у відомстві пропонують розраховувати дані виплати виходячи з таких факторів, як мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія за віком, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та інші фактори.

“Також ми пропонуємо ввести нормативи для розрахунку соціальних виплат і зборів. Так звані базові величини для: соціальних виплат на дітей, соціальних виплат населенню, грошових платежів та стягнень, адміністративних зборів”, – повідомив про зміни в розрахунках чинний глава уряду.

Нагадаємо, що на підставі споживчого кошика, щомісяця в Міністерстві соціальної політики розраховують розмір прожиткового мінімуму.

Також в Міністерстві соціальної політики вважають, що в Україні середня зарплата повинна бути 12 тисяч гривень, а пенсія має становити 40 відсотків від вказаної суми.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...