J.P. Morgan прогнозує Україні транш від МВФ

Поділитися:

Американський фінансовий холдинг J.P. Morgan поліпшив свій прогноз щодо відносин України і МВФ. Так, аналітики стверджують, що Україна отримає $ 3 млрд від Міжнародного валютного фонду до кінця 2021 року. Київ розраховує на ці кошти на початку осені, а в МВФ радять в такому випадку поквапитися з ухваленням антикорупційних законів і реформою правосуддя.

Експерти запевняють, що президент і уряд зацікавлені скоріше виконати умови фонду, щоб отримати гроші до початку осені.

Однак, є 20-30% вірогідність того, що необхідні закони не будуть прийняті до літніх канікул Ради і співпрацю з фондом може відновитися тільки в кінці 2021 року або навіть в наступному.

Слід зазначити, що умови видачі траншу Фондом не змінилися: необхідне прийняття антикорупційного та судового законодавства. Але в цьому питанні прогресу не видно. Хоча в МВФ вважають, що до кінця червня українська влада «змінять» ситуацію.

Нагадаємо, що український уряд домовився про експертні консультації з Міжнародним валютним фондом щодо реформ в Міністерстві енергетики України. Про це стало відомо за підсумками онлайн-конференції міністра енергетики з главою місії МВФ в Україні.

Раніше повідомлялося, що в Україні не зупиняються і продовжують вести переговори з міжнародними партнерами. Зокрема, мова йде про МВФ і про транш, який так потрібен нашій країні. Про постійні роботі повідомив спікер МВФ під час брифінгу, який був присвячений цьому питанню.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...