Google збільшив тарифи для українців

Поділитися:

У компанії Google попередили українців, які є користувачами її платних послуг, про подорожчання своїх сервісів через запровадження нового податку, ініційованого главою фінансового комітету парламенту та введеного в дію після підписання відповідного закону президентом Володимиром Зеленським.

Про це йдеться у листі Google, який компанія розіслала своїм українським клієнтам.

«‎На виконання місцевого законодавства в Україні Google починає стягення 20% ПДВ з цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, що не зареєстровані як бізнеси»‎, — йдеться у листі компанії.

У компанії підкреслили, що це підвищення стосується лише послуг, що надаються фізособам. Для компаній та підприємців з бізнес-акаунтами зміни не передбачені.

«Якщо ви в Україні маєте бізнес-акаунт, це означає, що ви використовуєте його в комерційних цілях від імені зареєстрованої юрособи… в такому разі від вас не вимагається додаткових дій. За умовами використання Google Cloud для бізнесу ви будете самі відповідати за оцінку та виплату будь-яких податків в Україні», — зазначили у компанії.

Нагадаємо, компанія Alphabet, якій належить Google, програла позов на 2,42 млрд євро (2,8 млрд дол) Європейському антитрастовому комітету.

Також ми повідомляли, що американські компанії Facebook і Google збираються реалізувати спільний проект з укладання підводного інтернет-кабелю в Африку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства