Головою «Укренерго» став Володимир Кудрицький

Поділитися:

На сайті компанії Укренерго заявили про те, що за підсумками конкурсу Наглядовою радою Укренерго головою правління був призначений Володимир Кудрицький.

Відомо, що Кудрицький обіймав посаду в.о. глави компанії з лютого 2020 року.

Як сказано в повідомленні, новий глава правління задовольнив всі вимоги до претендента, затверджені наглядовою радою ще в кінці 2019 року. Слід зазначити, що конкурсний відбір проводила міжнародна компанія-консультант.

З 2016 Кудрицький працював в Укренерго заступником директора з інвестицій. З 2019 року він обіймав посаду першого заступника голови правління, а з лютого цього ж року – виконував обов’язки керівника компанії.

Нагадаємо, що колишній член наглядової ради НЕК «Укренерго» закликав розслідувати потенційний конфлікт інтересів в частині укладення підрядів у колишнього керівництва компанії напередодні прийняття рішення про призначення голови правління системного оператора. Про це він заявив в ході прес-конференції.

Раніше повідомлялося, що 16 липня в Парижі Арбітражний суд почав розгляд справи про незаконне захоплення Російською Федерацією інфраструктурних об’єктів НЕК «Укренерго» на території АР Крим. Таку інформацію надали в прес-службі «Укренерго».

Відомо, що «Укренерго» вимагає компенсації за порушення Росією угоди від 1988 року між Кабінетом міністрів України і урядом РФ про заохочення та взаємний захист інвестицій, а саме за захоплення Росією під час анексії Криму магістральних мереж та інших об’єктів, що належать «Укренерго».

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу