Футбольний клуб “Чорноморець” може стати банкрутом

Поділитися:

Господарський суд Одеської області відкрив справу про банкрутство футбольного клубу “Чорноморець”. До того ж на прохання самого клубу, через його збитковість.

Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Керівництво пояснило – задоволення вимог одного кредитора призведе до неможливості виконання грошових зобов’язань в повному обсязі перед іншими. То ж 11 січня цього року суд ухвалив відкрити провадження у справі про банкрутство ФК «Чорноморець» за заявою боржника. А також – ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном.

Наступне судове засідання запланували на 3 березня. Як відомо, раніше Фонд гарантування вкладів фізосіб отримав стадіон «Чорноморець» як заставу по кредитах пов’язаних компаній перед збанкрутілим «Імексбанком» нардепа Леоніда Клімова. Та продати його виявилося складно. Так 22 травня минулого року лише з 21-ї спроби стадіон «Чорноморець» придбала американська компанія.

Та при початковій вартості об‘єкта в більш ніж 3,5 мільярда гривень, переможець отримав клуб менш ніж за 200 мільйонів. Примітно, що за даними Фонду гарантування вкладів, за кілька місяців до визнання «Імексбанку» неплатоспроможним власниками установи були виведені високоліквідні застави по 41 кредиту юросіб-інсайдерів.

Замість цього єдиним забезпеченням за договорами на суму 8 мільярдів 300 мільйонів гривень став футбольний стадіон, тоді як незалежні оцінювачі визначили її на рівні 1 мільярда 200 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в Україні уклали угоду на продаж вітчизняного стадіону «Чорноморець» американцям на 190 млн гривень. Відповідну угоду було підписано в четвер, 16 липня, як повідомляє пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Також раніше ми написали про те, що завод Патона продали за безцінь.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
13 Червня 2021 року - 8:28
Українців потрібно вчити тому, що відмінність у світосприйнятті і культурі...
13 Червня 2021 року - 7:30
Для того, щоб провести капремонт всіх доріг, необхідно щорічно виділяти...
12 Червня 2021 року - 21:30
З такою ініціативою виступив президент.
12 Червня 2021 року - 16:01
59% громадян готові до сезонної роботи через можливість додаткового заробітку.