ФОП спростили механізм сплати податків

Поділитися:

Гарант Конституції України поставив підпис під законом про спрощення ведення обліку для фізичних осіб-предриниматель (ФОП) доступу до електронного кабінету платника податків і розширення його функцій.

У документі прописано, що облік книги можна вести буде, як в паперовій, так і в електронному форматі. Форма документації повинні бути визначена в Міністерстві фінансів України.

Також скасовується договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті, в ньому будуть відзначені всі податкові повідомлення.

Закон спрощує вимоги податкових перевірок, в той же час він позбавляє можливості проводити розмови з працівниками і роботодавцями з приводу виплачується пасивного доходу та інших компенсацій.

Нагадаємо, в Міністерстві економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства заговорило про податки для бізнесу. За повідомленням відомства, підвищення податків для підприємців поки не планується, навпаки, відомство працює над тим, щоб бізнесмени менше платили податків в казну.

Ми також повідомляли, що найближчим часом новий закон буде розглянутий народними депутатами. Законопроект передбачає введення 3 процентного ПДВ на імпортоване обладнання, звільнення від сплати прибуткового податку на 5 років і створення пільгових податкових умов. Однак такі поступки розраховані не на всіх.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ