ФОП масово закриваються

Поділитися:

За даними на лютий 2022 року, в Україні зафіксовано рекордну кількість закриттів ФОП. Їх стало на 36 тисяч менше. Необхідно додати, що відкриттів підприємств виявилося менше.

З початку місяця до 14 лютого в Україні відкрилося близько 26 тисяч ФОП, при цьому закрилося 36,6 тис. – різниця в 10 тисяч. У січні таких контрастних даних між підприємствами, що відкрилися і закрилися, не було (23,9 тис. відкритих ФОПів проти 23,3 тис. закритих). Динаміка змінилася на негативний бік дуже різко.

Причин такої ситуації із підприємствами існує кілька. Голова Правління Асоціації малого та середнього бізнесу Києва Максим Тютюнников пояснює, що однією з них міг стати закон про обов’язкове встановлення касових апаратів. Другою причиною ймовірно стала енергетична криза, через яку відбулося значне зростання комунальних платежів та оренди приміщень. І третя причина полягає у напруженому інформаційному полі, внаслідок якого багато підприємців вирішили мінімізувати свої ризики у разі погіршення ситуації у країні. Також вплинуло на закриття ФОП та підвищення податків на них внаслідок змін політики у сфері прожиткового мінімуму.

Раніше ми повідомляли, що ФОП планують зменшити штрафи за відсутність РРО.

Також стало відомо, скільки прибутку отримали держпідприємства. Згідно з моніторингом ефективності управління майном, загальний прибуток за період 9 місяців склав 21,3 млрд грн.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ