Фонд держмайна заробив 0,5 млрд гривень на продажу спиртзаводів

Поділитися:

500 мільйонів гривень отримає Фонд державного майна від продажу спиртзаводів. Такі результати аукціонів за перший квартал, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Загалом, п’ятірка найрезультативнішних аукціонів першого кварталу виглядає так: Мишковицький спиртзавод – 181 мільйон гривень; Луцький завод та Дубов’язівський завод по 108 мільйонів кожен, Вишняківський за 101 мільйон та адміністративна будівля у Києві – 90 мільйонів гривень.

У Фонді додали, що з демонополізацією спиртової галузі протягом січня-березня конкурувала лише приватизація нерухомості у столиці.

Нагадаємо, що раніше Фонд державного майна України повідомив, які підприємства будуть приватизувати в рамках “Великої приватизації” у першу чергу. Першими в рамках даної програми держава приватизує підприємство ОГХК, завод “Більшовик”, готель “Президент Готель” і 6 державних обленерго.

Раніше повідомлялося, що приватизація державних спиртових активів минулого року збагатила державний бюджет країни на 1,2 мільярда гривень – дані Фонду державного майна.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...