Фонд держмайна продає завод «Трансмаш»

Поділитися:

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Фонду держмайна, 7 квітня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майна цілісного майнового комплексу колишнього державного підприємства “Трансмаш”, яке зараз знаходиться на балансі структурного підрозділу ДП “Управління справами Фонду державного майна України” (Дніпропетровська філія) .

Відомо, що ДП “Трансмаш” – машинобудівний завод в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, який займався виробництвом вагонів-самоскидів, запасних частин і вузлів до них, піввагонів, а також ремонтом (в тому числі капітальним) і обслуговуванням поїздів.

Так, об’єкт приватизації складається з будівель і споруд загальною площею 45 968,5 кв. м, серед яких: головний корпус, склади, гаражі, зварювальна лабораторія, киснева накопичувальна, вентиляційна градирня, малярське відділення та інші спеціалізовані приміщення.

Крім того, до складу майнового комплексу входять 10 одиниць колісних транспортних засобів, обладнання та інвентар промислового призначення. Загальна площа земельних ділянок – 24 га.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов анонсував велику реприватизацію в Україні.

Раніше повідомлялося, що приватизація в 2021 році під загрозою зриву, а країна може недоотримати до свого бюджету близько 12 млрд гривень. Таку заяву зробили в Фонді держмайна (ФДМ), при цьому зазначивши, що деякі дії правоохоронних органів дестабілізують ситуацію, що склалася на державних підприємствах. При цьому у фонді наголошують, що правоохоронці тісно пов’язані з олігархами і всіляко дотримуються їх інтереси.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...