«Енергоатом» на аукціоні продає більше 37 тисяч МВт-годин електроенергії

Поділитися:

За інформацією прес-служби “Енергоатому”, 12 листопада компанія оголосила електронний аукціон з продажу 37 200 МВт-годин електроенергії за стартовою ціною 1500 грн / МВт-год (без ПДВ).

«12 листопада 2020 відбудеться аукціон з продажу електроенергії Енергоатому в формі спеціальної сесії з продажу пакетів лотів. Енергоатом-Трейдинг виставив на продаж на ТБ «Українська енергетична біржа» 37. 200 МВт-год електроенергії базового навантаження в торговельній зоні ОЕС України », – йдеться в повідомленні.

Відомо, що період відпустки / відбору електроенергії: 01.12.2020 – 31.12.2020. А стартова ціна – 1500 грн / МВт · год (без ПДВ), кількість лотів – 50 (один неподільний пакет).

Слід зазначити, що в спеціальних сесіях з продажу пакетів лотів по обопільних умов беруть участь покупці, які купують електроенергію виключно для власного споживання. Пакети лотів, пропонованих продавцями для продажу на аукціонах в формі спеціальних сесій, неподільні.

Аукціон проводиться відповідно до Положення про покладання спеціальних обов’язків і Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електроенергії за двосторонніми договорами.

Нагадаємо, що профспілка ДП НАЕК «Енергоатом» закликає уряд в особі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль організувати зустріч і обговорити, а потім прийняти до дії антикризову програму, яка вже розроблена. Зустріч повинна відбутися до 10 листопада, а заходи повинні бути терміновими.

Раніше повідомлялося, що в Міненерго нагадали одну з основних і найбільш небезпечних функцій Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом». Саме це держпідприємство здійснює експлуатацію ядерних установок.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
30 Липня 2021 року - 7:32
Міністерство соціальної політики працює над новою пенсійною реформою, яку має...
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго