«Електроважмаш» став найбільш збитковим держпідприємством

Поділитися:

Колишній промисловий флагман — харківський «Електроважмаш» — потрапив до переліку найзбитковіших державних підприємств. Завод вже рік як переданий фонду держмайна для приватизації, але процес відтермінували на невизначений термін. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

Представники парламентського комітету з питань фінансів констатують: за цей період все, що зробив ФДМУ, так це створив кадрову колізію на «Важмаші», а тепер покриває виконувача обов’язків директора, який практично довів комбінат до банкрутства.

З цього приводу депутати звернулися до низки правоохоронних структур — Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро. За останніми даними, нині підприємство завантажене лише на чверть від своїх потужностей, а обсяг продажів упродовж року скоротився у понад тричі.

Раніше повідомлялося, що у Кабміні будуть перезапускати промисловість. Прем’єр-міністр України заявив, що уряду вдасться в найближчі 2 роки перезапустити українську промисловість. Так політик прокоментував підписання держпідприємством «Південмаш» контракту з південнокорейською фірмою Caris на виробництво 5 тисяч електроавтобусів.

Також ми писали про те, що через карантин промисловість виявилася в боргах.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства