Експорт електроенергії перевищив імпорт удвічі

Поділитися:

За підсумками 2020 року загальний обсяг експорту електроенергії з боку України склав 4,75 млрд кВт-год. Про це повідомила пресслужба НЕК “Укренерго”.

При цьому рівень імпорту, за статистикою відомства, за цей же період склав 2,28 млрд кВт-год. На цей час в торговельній зоні України відносно експорту знаходяться такі країни, як Польща, Білорусь, Росія і Молдова.

У розрахунку цих країн експорт електроенергії перевищив імпорт у 8,4 раза. У кількісному співвідношенні – на 1,73 млрд кВт-год. У співвідношенні станцій “Острова Бурштинського”, куди входять Угорщина Словаччина і Румунія – різниця склала 3,02 млрд кВт-год.

Відомо, що у 2020 році найбільше з експорту електроенергії країна співпрацювала з Угорщиною і поставила туди близько 2,11 млрд кВт-год.

Нагадаємо, що ще 6 січня 2021 року Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг позбавила фізосіб-пільговиків та пільгові організації можливості платити за електрику меншу ціну.

Як видно з тексту постанови Нацкомісії, скасовано пільгову вартість електроенергії для релігійних організацій, жителів 30-кілометрової зони навколо АЕС, споживачів, які використовують електроенергію для опалення, багатодітних сімей та інших категорій.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Січня 2021 року - 14:29
Окружний адмінсуд Києва отримав позов стосовно оскарження ціна на електроенергію...
26 Січня 2021 року - 13:41
Сі Цзіньпін у своєму виступі зробив акцент на кризі систем...
26 Січня 2021 року - 13:21
МОЗ дослідить ситуацію в регіонах, і, залежно від показників, введуть...
26 Січня 2021 року - 12:46
Йдеться про пропозицію рекордного хабара у 6 мільйонів доларів за...