Експерти розповіли про зимові цінах на газ

Поділитися:

В опалювальний сезон домогосподарства в приватному секторі будуть отримувати платіжки за газ з сумами від 5000 до 7000 грн. Таке випливає з червневих річних тарифів, які опублікували постачальники. Про це заявили в комітету з питань житлово-комунального господарства Громадської ради при КМДА.

Українські постачальники опублікували свої червневі річні тарифи, які варіюються від 8 до 13,5 грн за кубометр. З урахуванням вартості розподілу, українцям в червні доведеться платити від 10,2 грн до 15,7 грн.

«І якщо влітку ви це не так відчуєте, то взимку в приватному секторі платіжки за газ будуть від 5000 до 7000 грн … Як виявилося, обіцянки Кабміну про те, що ціни на газ будуть відрегульовані поки що «Нафтогаз» не може виконати, або йому хтось це не дозволяє це зробити », – відзначили в комітеті.

Також експерти додали, що українці і далі будуть змушені платити за газ по 15 грн. Притому, що в країні є 14 млрд куб. газу власного видобутку собівартістю в 2,6 грн за кубометр.

Раніше повідомлялося експерти розповіли про ціни на газ влітку. Зокрема, до початку осені чекає досить велике зростання ціни, і це вважається традиційним.

Також ми писали й про те, що «Нафтогаз» подав до суду на компанію Фірташа.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго
29 Липня 2021 року - 12:13
Рада національної безпеки та оборони проведе виїзне засідання в Донецькій...