Експерти прогнозують зниження цін на цукор

Поділитися:

В Асоціації постачальників торговельних мереж повідомили, що роздрібна ціна цукру в Україні вже до липня 2021 року може значно знизитися.

«Я думаю, що українцям не варто зараз купувати цукор про запас, тому що ціна цукру влітку буде падати – приблизно через 3-4 тижні, тобто ближче до липня. Тому що дефіциту цукру зараз на внутрішньому ринку немає, цукру в Україні в опті і роздробі досить », – повідомив експерт.

Крім того, українські експерти відзначають, що протягом літа цукор дорожчати не буде.

«Навіть з урахуванням того, що влітку українці починають робити закрутки фруктів, овочів, я виключаю ймовірність подорожчання цукру», – стверджує експерт.

Нагадаємо, що в Україні розпочало свою роботу перше підприємство з переробки цукру – «Гнидавський цукровий завод». Раніше прес-служба підприємства повідомляла, що протягом кількох днів на підприємство повинні поставити першу партію для переробки тростини в цукор.

Раніше повідомлялося, що в Україні вартість цукру за місяць зросла більш ніж на одну гривню. Так, за квітень цей солодкий продукт подорожчав в роздробі до 25 гривень 63 копійок за кілограм. Тоді як в березні коштував 24 гривні 38 копійок.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Липня 2021 року - 14:17
Такі прогнози пов'язані з опитуванням, проведеним нацрегулятором
27 Липня 2021 року - 13:54
Відомо, що державний бюджет щороку недоотримує до 300 мільярдів гривень
27 Липня 2021 року - 13:41
Щоб газ не відключили, потрібно буде встановити лічильник
27 Липня 2021 року - 13:18
Про плани на майбутнє співробітництво президент Джо Байден