Економіка Китаю може зайняти лідируючі позиції через 8 років

Поділитися:

У Британському консультативному центрі з питань економіки та бізнесу (CEBR) прогнозують, що до 2025 року щорічно ВВП Китаю зростатиме на 5,7%, та на 4,7% у наступні п’ять років.

Наразі Китай — друга найбільша економіка світу, однак, згідно з прогнозами, вже до 2030 року він пережене Сполучені Штати Америки.

Згідно з даними, у 2020 році економіка Китаю склала майже 16 трильйонів доларів. У IHS Markit підрахували, що минулого року об’єми економіки Китаю досягли 18 трильйонів за рахунок експорту товарів, які сприяють зростанню та капіталізації нових товарів.

«Ніякої золотої медалі чи чогось подібного не існує. Однак, коли у вас з’являється більше грошей на витрати, ви отримуєте більше можливостей впливу. І Китай отримає таку можливість впливати», – сказав заступник глави CEBR Дуглас МакВільямс.

На думку фахівців, новий статус Китаю, може посилити зовнішню політику Пекіну, який намагається регулювати регіональні конфлікти на користь Китаю та делегітимізувати регіональне та глобальне лідерство США.

Нагадаємо, Україна наростила експорт товарів до Китаю за десять місяців року, інформує Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Також ми писали про те, що у 2022 році обсяг світової економіки вперше перевищить 100 трильйонів доларів. Про це свідчать дані звіту британського аналітичного центру CEBR, пише Reuters.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ