ДТЕК виграв суд у «Укренерго»

Поділитися:

«Укренерго» вкотре не змогло стягнути кошти за послугу з передачі при експорті електроенергії з компанії «ДТЕК Західенерго». Після спроб домовитися, безрезультатною виявилася і судова тяганина. Про це розповіли журналісти «Першого Ділового».

Програвши спір в нижчих інстанціях, «Укренерго» не вистачило аргументів, аби переконати й Західний апеляційний господарський суд. Представники Феміди відмовилися задовольнити апеляційну скаргу, зваживши на той факт, що згідно з договором позивач не мав права включати обсяги експорту електрики в об’єми наданої послуги.

Як результат, національному оператору не вдалося витребувати з ДТЕК понад пів мільярда гривень.

Раніше повідомлялося про те, що ДТЕК буде продавати газ населенню. Компанія YASNO, яка є постачальником електроенергії і входить в ДТЕК, збирається поставляти газ юрособам і населенню. Постачальник отримав пакет ліцензій на постачання газу і вже веде переговори з першими клієнтами. Так повідомляється на офіційному сайті YASNO.

Також ми писали й про те, що ДТЕК втратив інтерес до шахт. Холдинг ДТЕК з березня 2020 роки не платить державі за оренду 5 шахт Добропіллявугілля. Заборгованість перевищила 100 млн грн. Про це повідомив Фонд держмайна України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства