Для частини аграрної продукції підвищили ПДВ

Поділитися:

Глава держави Володимир Зеленський узаконив підвищення податку на додану вартість для частини аграрної продукції.

За інформацією Офісу Президента, підписано закон, який вносить зміни до Податкового кодексу щодо ставки податку на додану вартість під час оподаткування операцій із поставки низки видів с/г продукції.

Зазначається, що закон покликаний знизити ризики через здорожчання продуктів харчування та створити рівні умови оподаткування ПДВ для с/г виробників, а також підприємств переробної галузі.

За документом, відновлюється 20-відсоткова ставка податку на додану вартість під час ввезення в Україну, зокрема, великої рогатої худоби, свиней, овець, а також молока, жита, вівса, олійних культур і цукрових буряків.

При цьому залишиться ставка податку на додану вартість у 14% під час операцій із поставки такої продукції: пшениця, жито (меслин), ячмінь, кукурудза, соєві боби, ріпак та соняшник.

Нагадаємо, за підсумками першого півріччя 2021 року Україна істотно скоротила експорт цукру. Про це свідчать дані Державної митної служби України.

Також ми писали, що в Міністерстві агрополітики констатують зниження експорту пшениці, а також інших зернових і зернобобових культур.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу