Держшахти будуть поставляти вугілля безпосередньо «Центренерго»

Поділитися:

ПАТ «Центренерго» і державні шахти уклали прямі договори на поставку 893 тисяч тонн вугілля за ціною 1650 грн/т. Відомо, що відвантаження почалася ще 4 березня.

Так, спільне рішення про прямі поставки без залучення посередників вугілля державних шахт на ПАТ «Центренерго» розробили під час наради в Міністерстві енергетики за участю керівників «Центренерго» і Фонду державного майна України, після чого узгодили його також з директорами вугледобувних підприємств.

«Зараз між ПАТ« Центренерго »і державними шахтами вже укладені прямі договори на поставку 893 тисяч тонн вугілля за ціною 1650 грн / т, відвантаження за ними почалося з 04 ​​березня», – йдеться в повідомленні прес-служби “Центренерго”.

Слід зазначити, що всі наступні контракти на поставку вугільного палива для ПАТ «Центренерго» також будуть полягати безпосередньо. Такі кроки здійснюються в рамках виконання п’яти основних завдань, поставлених новому керівництву компанії Фондом держмайна України.

Нагадаємо, що держпідприємство «Центренерго» на чергових торгах Української енергетичної біржі продало електроенергії на період з квітня по вересень цього року за ціною на 24,7% нижче стартової.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що держава відновила контроль над ПАТ «Центренерго», яке є одним з найбільших підприємств енергетичної галузі України. Відомо, що міністр енергетики повинен бути незалежною фігурою і працювати над втіленням реформ в галузі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 22:50
Йдеться про функцію оплати податків, яка наразі - у режимі...
12 Квітня 2021 року - 22:12
Йдеться про майже тисячу правок до законопроекту №2194
12 Квітня 2021 року - 20:49
Російські вузи не зможуть отримати дозвіл на відкриття філії в...
12 Квітня 2021 року - 20:14
Всі дані було підбито за один місяць – березень